Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Merhaba,

Hayatı güzelleştirmek, ülkemiz için üretmek, toplumumuza değer katmak, bilgi ve birikimimizi artırmak, çalışanlarımıza, müşterilerimize, size ve toplumumuzun tüm bileşenlerine en özeli, en güzeli sunmak için sizinle olmaktan mutluluk duyuyoruz.

70 li yıllardan itibaren kuyumculuk sektörünün İfraz ve Ramat alanında faaliyet gösteren bir geleneğin devamı olan Asır Makine profesyonel ekibiyle her geçen gün sektör ve ürün yelpazesini genişleten firmamızın tüm ürünleri yurtiçi ve yurtdışında birçok değerli kuruluşlarda sorunsuz şekilde çalışmaktadır.

Özellikle sektörde Baca Gazı Arıtma konusunda yaşanan sıkıntılar neticesinde Asır Plastik olarak 2006 yılında faaliyetine başlayan firmamız geride bıraktığımız 10 yıl içerisinde her türlü asitli ortamlarda çalışabilen PP,PVC,PE, ve diğer mühendislik plastiklerinden Makina, Kaplama banyoları, Baca Gazı Arıtma Üniteleri üretmeye başlamıştır.

Geri dönüşüm konusunda her geçen gün kendisini yenileyerek üretimine; müşteri memnuniyetini ve hızlı servis hizmetini ön planda tutarak devam eden firmamız, özellikle Baca Gazı Arıtma Sistemleri konusunda Avrupa standartlarının üzerinde bir başarı elde etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Profesyonel ekibiyle her geçen gün sektör ve ürün gamını genişleten firmamızın ürünleri yurtiçi ve yurtdışında birçok değerli kuruluşlarda sorunsuz şekilde çalışmaktadır.

Kuyumculuk sektörü başta olmaz üzere birçok alanda siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda butik üretim yapan firmamız bu anlamda öncü olmanın gururunu yaşamaktadır.